Nieuwe regels opgelegd door regering Nederland

Submitted by webmaster on Tue, 11/16/2021 - 09:51

QR

Beste,

Helaas voelen wij ons genoodzaakt dit bericht te plaatsen n.a.v. de gebeurtenissen in het zwembad afgelopen zaterdagmiddag. Meerdere ouders waren het namelijk niet eens met de huidige coronaregels. Ook afgelopen dinsdag was er een probleem met een ouder.

Wij dienen de regels te volgen die ons opgelegd zijn. Indien wij deze niet volgen, zullen wij helaas niet verder mogen en kunnen gaan met zwemles en zwemtrainingen. Wij snappen dat jullie het vast ook niet altijd eens zullen zijn met de maatregelen, maar verzoeken jullie om hierover niet in discussie te gaan met onze vrijwilligers. Dit heeft geen nut en zorgt alleen maar voor een erg onprettige sfeer op het zwembad.

Ook filmen en alles opnemen is niet de bedoeling. Helaas hebben wij door het hele gebeuren ook de Gemeente Hulst hiervan op de hoogte moeten brengen.

De regels zijn als volgt;

  • U als ouder komt het zwembad en horeca niet in als U geen QR code en een id kunt tonen.
  • Mondkapjes plicht vanaf 13 jaar t/m kleedkamers zwemclubleden en ouders zwemles t/m douches
  • Als uw kind hulp nodig heeft tijdens het omkleden mag één ouder helpen. 
    Na het helpen omkleden van uw kind komt u terug de kleedkamers uit.
  • Indien U uw kind weer gaat helpen met aankleden wordt weer uw QR code gevraagd met id. 
  • Vrijwilligers mogen wel binnen zonder hun QR code te tonen.
     

Wij snappen het als U het hier niet mee eens bent, maar de regels liggen nu eenmaal niet bij ons.
Wij willen, graag ondanks deze omstandigheden, toch nog met plezier uw kind zwemles/ training kunnen geven. Wij vragen daarom om uw begrip en verzoeken U hierover niet in discussie te gaan met onze vrijwilligers. 

Indien het niet op een andere manier kan, zijn we genoodzaakt verdere maatregelen te nemen. Hopelijk is dit niet nodig.
                                     
 

Tags